Vandaag jarig

Eline Diks
Sterre Hofmann

Wedstrijden quicklinks

Teams Quicklinks

Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Download de app

Zoek


Agenda

JUNI 
do 29   Meeting Matrix        
  09:00 - 17:00  Clubhuis,Zaal 1+2
 
vr 30   Oefenwedstrijd Dutch Masters 40+ vs Warande D1        
  20:00 - 21:30  Veld 1 - ABN-AMRO

 
vr 30   Selectie Heren        
  20:30 - 22:00  Veld 2
Selectietraining H3/H5 seizoen 2017-2018
 

JULI 
za 1   TRIMMERSTOERNOOI        
  09:00 - 00:00  Bar,Clubhuis,Veld 1 - ABN-AMRO,Veld 2,Veld 3 - Hoogvliet,veld 4,veld 5,Zaal 1+2
 
zo 2   Eindtoernooi E8 teams        
  09:00 - 18:00  Veld 2,Zaal 1+2

 
zo 2   Agenda-item        
  18:00 - 23:00 
Agenda-vulling
 
ma 3   Bestuursvergadering        
  20:30 - 23:00  Kantoor
 
di 4   Training Glasgow selectie        
  19:30 - 21:00  veld 5

 
za 8   Start schoolvakanties midd.nld.        
  09:00 - 00:00 
 
ma 31   Training Glasgow selectie        
  19:30 - 21:00  veld 5

 

AUGUSTUS 
ma 7 - vr 11   Nationale sportkampen        
  09:00 - 18:00 

 
ma 7 - vr 11   Start trainingsweek prestatieteams ABCD        
  16:00 - 23:00 

 
ma 14   Train de trainers        
  09:00 - 14:00  Veld 1 - ABN-AMRO

 
di 15 - do 17   Prep course ABCD-jeugd        
  09:00 - 17:00  veld 4,veld 5

 
vr 18   Jongste jeugd clinic        
  09:00 - 17:00  veld 4,veld 5

 
za 19   D-Prestatietoernooi        
  09:00 - 18:00 

 
zo 20   C-Prestatietoernooi        
  09:00 - 18:00 

 
ma 21   Start breedte training + jongste jeugd        
  15:00 - 21:30 

 
za 26   Uitwisseling Jongste jeugd / oefenwedstrijd ABCD        
  09:00 - 12:00  Veld 1 - ABN-AMRO,Veld 2,Veld 3 - Hoogvliet,veld 4,veld 5

 

SEPTEMBER 
za 2   Start voorcompetitie topklasse        
  09:00 - 18:00  Veld 1 - ABN-AMRO,Veld 2,Veld 3 - Hoogvliet,veld 4,veld 5

 
za 2   Uitwisseling Houten/IJsseloever/Kampong        
  09:00 - 18:00  Veld 1 - ABN-AMRO,Veld 2,Veld 3 - Hoogvliet,veld 4,veld 5

 
za 9   Start voorcompetitie junioren + jongste jeugd        
  09:00 - 18:00  Veld 1 - ABN-AMRO,Veld 2,Veld 3 - Hoogvliet,veld 4,veld 5

 
zo 10   Start competitie senioren reserveteams        
  09:00 - 18:00  Veld 1 - ABN-AMRO,Veld 2,Veld 3 - Hoogvliet,veld 4,veld 5

 

APRIL 
vr 20   Koningsspelen Aventurijn        
  08:30 - 18:00  Veld 1 - ABN-AMRO,Veld 2