Commissies/vrijwilligers

Accommodatie & Horeca
Accommodatie cie
Paul van Maaren Voorzitter
Onno Ghijsen Cohen Lid
Jeroen van Strien Lid
Tony ter Weeme Coördinator Lockers
Bar
Joost Peddemors Horeca manager
Jeroen van de Rest Senior Horecamedewerker
Feest cie
Sonja van der Deure Lid
Miriam van Leeuwen Lid
Edith Zwagerman Lid
Chantal Braem Lid
Nicole de Wit-van der Pal Lid
Hockey Jeugd & Zaal
Jeugd
Eveline Linnenbank-Idema Co-voorzitter
Niels Hovestad Co-voorzitter
Karin van Duuren Coördinator Jongens A
Eveline Linnenbank-Idema Coördinator Jongens B
Kim Roepers Coördinator Jongens C
Niels Hovestad Coördinator Jongens D
Ivonne Gorissen Coördinator Meisjes A
Chantal Kleijnen Coördinator Meisjes B
Paula Bast Coördinator Meisjes B
Truus Bouma Coördinator Meisjes C
Willemijn Caron Coördinator Meisjes C
Claudia van Kersen Coördinator Meisjes D
Jongste jeugd
Remko Reeuwijk Voorzitter
Michel Bakkenes Coördinator Frockey's
Bart Wouters Coördinator Funkey's
Nicole Spermon Coördinator Jongens E6
Mijke Visser-van Acker Coördinator Jongens E8
Remko Reeuwijk Coördinator Jongens F
Jasper Nauss Coördinator Meisjes E6
Bianca van Cruijningen Coördinator Meisjes E8
Peggy Braaf Coördinator Meisjes F
Sport Technisch Kader (STK)
Tim Oudenaller STK Algemeen & Prestatie
Dominik Batenburg STK Jongste Jeugd
Michiel van der Meer STK Breedte Jeugd & Senioren
Zaalhockey
Annette van der Gun Wedstrijdsecretaris
Christien Visser Lid
Jolanda de Boon Co-voorzitter
Judith Molen Co-voorzitter
Hockey Organisatie & Communicatie
Communicatie cie
Frans Wagenaar Social media Redactie
Hans Hoogerbrug Website Redactie
Hockeykantoor
Nico Weel Voorzitter
Marloes Dijk Wedstrijdsecretaris Algemeen
Nico Weel Coördinator Beleidsontwikkeling
Monique Duizer Wedstrijdsecretaris Jongste jeugd
Monique Duizer Wedstrijdsecretaris Junioren
Michiel Bruinsma Wedstrijdsecretaris Senioren
Annette van der Gun Wedstrijdsecretaris Zaalhockey
Jeugdbestuur
Olivier Timmers Lid
Madelief Pekarek Lid
Boaz van Oudenaarde Lid
Jette ten Berg Lid
Nynke van Beek Lid
Sara van Oudenaarde Voorzitter
Keepersacademie
Tony ter Weeme Communicatie
Marike Oudraad Coördinator
Ledenwerving
Leo Burger Lid
Karin Kuster Lid
Laure Weijers Lid
Toernooi
Jolanda de Boon Organisatie Familie
Jasper Nauss Organisatie Houten Frieten
Susan Janssen-ossenblok Organisatie Trimhockey
Hockey Senioren & Prestatie
Arbitrage
Youandi van der Gaag CS+
Prestatiehockey
Eric Gielisse Voorzitter
Martijn Eshuis Coördinator
Floris Vogelaar Coördinator
Senioren
Jan Jurre Harsveld van der Veen Coördinator
Trimhockey
Kim Roepers Coördinator
Onno Ghijsen Cohen Coördinator
Peter Hermsen Coördinator
Veteranen
Remco Voogt Coördinator
Penningmeester
Administratie
Erik te Winkel Verenigingsadministrateur
Kascommissie
Onno Ghijsen Cohen Voorzitter
Ledenadministratie
Christel Gielisse Coördinator
Secretaris
Evenement cie
Floris Vogelaar Voorzitter Lustrum
Tucht cie
Nanning van der Hoop Voorzitter
Jan Knaapen Secretaris
Voorzitter
ICT cie
Erwin van Wezel Voorzitter
Wietse Bijlsma Lid
Remke Schuurmans Lid
Arnoud Backers Lid
Kleding cie
Sonja van der Deure Lid
Annemiek Geurtsen Lid
Sponsor cie
Ruben Uppelschoten Voorzitter
Cathelijne Elassaiss Lid
Jeroen van Strien Lid
Sportiviteit & Respect
Hilde Spitsbaard Lid
Martin Stolk Lid
Leo Klomp Lid
Lies-anne Wilkes Lid

Sponsoracties