Wedstrijdschema

Meisjes A
MA1 - Cartouche MA1
14:00
Uit
MA2 - Voordaan MA2
16:00 - Water 1
Thuis
MA3 - Weesp MA2
17:35
Uit
MA4 - Phoenix MA4
17:40
Uit
MA5 - Culemborg MA2
16:05 - Zand 4
Thuis
MA6 - Hockeyclub De Haaskamp MA2
Afgelast
Thuis
MA7 - H.C. Eemvallei MA2
16:00 - Zand 3
Thuis
Meisjes B
MB1 - Bully MB1
12:10 - Water 1
Thuis
MB2 - Dorsteti MB1
16:05 - Water 2
Thuis
MB3 - Voordaan MB4
11:50 - Zand 3
Thuis
MB4 - M.H.C. Barneveld MB2
14:00 - Zand 3
Thuis
MB5 - Naarden MB8
13:55 - Zand 4
Thuis
MB6 - Spandersbs MB8
16:35
Uit
MB7 - Montfoort MB3
13:40
Uit
Meisjes C
MC1 - Kampong MC2
10:20 - Water 1
Thuis
MC3 - Naarden MC5
14:10
Uit
MC4 - Leusden MC3
12:00
Uit
MC5 - Kampong MC5
10:00
Uit
MC6 - SCHC MC4
14:55
Uit
MC7 - Nijkerk MC2
11:45 - Zand 5
Thuis
MC8 - MHC Vianen MC2
12:20 - Zand 6
Thuis
Meisjes D
MD1 - Woerden MD1
09:00
Uit
MD2 - Voordaan MD2
11:15
Uit
MD3 - Fletiomare MD5
12:40
Uit
MD4 - Rijnvliet MD4
08:30
Uit
MD5 - IJsseloever MD4
09:55 - Zand 4
Thuis
MD6 - Dorsteti MD2B
09:40
Uit
MD7 - Rijnvliet MD6
10:25 - Zand 6
Thuis
Meisjes E
M6E1 - Fletiomare M6E8
08:30 - Zand 4
Thuis
M6E2 - Woerden M6E1
08:30 - Zand 4
Thuis
M6E3 - Phoenix M6E5
08:30 - Zand 4
Thuis
M8E1 - Shinty M8E3
08:15
Uit
M8E2 - Voordaan M8E2
08:30 - Water 2
Thuis
M8E3 - Woerden M8E3
10:00
Uit
M8E4 - Rijnvliet M8E5
08:30 - Zand 3
Thuis
Meisjes F
MF1 - Schaerweijde MF1
10:10
Uit
MF2 - H.C. Eemvallei MF1
08:30 - Zand 5
Thuis
MF3 - Fletiomare MF1
08:30 - Zand 5
Thuis
MF4 - Schaerweijde MF6
08:30 - Zand 5
Thuis
MF5 - UNO MF4
09:30
Uit
Jongens A
JA1 - HDS JA1
14:00 - Water 1
Thuis
JA2 - Baarn JA1
14:00 - Water 2
Thuis
JA3 - Amersfoort JA3
14:30
Uit
Jongens B
JB1 - Oranje-Rood Oranje-Rood JB2
12:10
Uit
JB2 - Laren JB2
17:35
Uit
JB3 - M.H.C. Barneveld JB1
14:00
Uit
JB4 - Amersfoort JB3
13:50 - Zand 5
Thuis
JB5 - Kampong JB6
11:50 - Zand 4
Thuis
Jongens C
JC1 - Almeerse JC1
10:25
Uit
JC2 - Soest JC1
12:05 - Water 2
Thuis
JC3 - Huizen JC3
13:05
Uit
JC4 - Baarn JC3
13:55
Uit
JC5 - Laren JC4
09:45 - Zand 5
Thuis
Jongens D
JD1 - Schaerweijde JD1
08:30 - Water 1
Thuis
JD2 - SCHC JD2
10:10 - Water 2
Thuis
JD3 - IJsseloever JD2
08:30 - Zand 6
Thuis
Jongens E
J6E1 - Gooische J6E2
09:20
Uit
J6E2 - Dorsteti J6E1
08:30
Uit
J6E3 - Kampong J6E2
08:30 - Zand 4
Thuis
J8E1 - Schaerweijde J8E1
08:30 - Water 2
Thuis
J8E2 - Kampong J8E2
08:30
Uit
J8E3 - Voordaan J8E4
08:30 - Zand 3
Thuis
Jongens F
JF1 - Schaerweijde JF2
09:45
Uit
JF2 - Spandersbs JF2
08:30
Uit
JF3 - Maarssen JF2
11:15
Uit
JF4 - Schaerweijde JF3
08:30 - Zand 5
Thuis
Overig
G1 - Houten G1
10:15 - Zand 3
Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten

Sponsoracties