Vandaag jarig

Lars Alberts
Tim Bos
Thomas Bredee
Thijmen Peek

Wedstrijden quicklinks

Teams Quicklinks

Recente verslagen

Download de app

Zoek


Agenda

MAART 
ma 27   KNHB Opl JB        
  14:30 - 19:30  Clubhuis,Zaal 1+2
 

APRIL 
ma 3   KNHB Opl JB        
  15:30 - 19:30  Clubhuis,Zaal 1+2
 
ma 3   Jeugdcommissie        
  20:00 - 23:00  Zaal 1+2
 
ma 3   Bestuursvergadering        
  20:30 - 23:00  Kantoor
 
vr 7   Voorrondes Schoolcompetitie        
  09:00 - 18:00  Clubhuis,Zaal 1+2

 
ma 10   KNHB Opl JB        
  14:30 - 19:30  Clubhuis,Zaal 1+2
 
di 11   Training Glasgow selectie        
  19:30 - 21:00  veld 5

 
vr 14 - ma 17   Paasstage KNHB MA+MB+ENGELAND        
  09:00 - 21:00  Bar,Clubhuis,Veld 1 - ABN-AMRO,Veld 2,Zaal 1+2
 
ma 17   Ouder / Kindtoernooi F-jes en E6-tallen        
  12:00 - 18:00  Veld 3 - Hoogvliet,veld 4,veld 5

 
vr 21   Koningsspelen        
  08:30 - 16:00  Clubhuis,Zaal 1+2
 
za 22   Senioren Diner (goededoelenloterij)        
  17:00 - 23:00  Clubhuis

 
ma 24 - wo 26   Nationale sportkampen        
  09:00 - 17:00  Clubhuis,Veld 1 - ABN-AMRO,Veld 2

 
vr 28 - za 29   Ridderclinics        
  09:00 - 18:00 

 

MEI 
ma 1   KNHB Opl JB        
  15:30 - 19:30  Clubhuis,Zaal 1+2
 
ma 8   KNHB Opl JB        
  14:30 - 19:30  Clubhuis,Zaal 1+2
 
ma 8   Bestuursvergadering        
  20:30 - 23:00  Kantoor
 
di 9   Training Glasgow selectie        
  19:30 - 21:00  veld 5

 
di 9   Jeugdcommissie        
  20:30 - 23:00  Zaal 1+2
 
zo 14   KNHB NK Shoot-out 2017        
  10:00 - 16:00  Veld 2,Veld 3 - Hoogvliet

 
ma 15   KNHB Opl JB        
  15:30 - 19:30  Clubhuis,Zaal 1+2
 
do 18   HC Houten Golfbokaal        
  13:00 - 22:00 

 
zo 21   Laatste wedstrijddag mini-kaboutercompetitie        
  09:00 - 11:30  Veld 3 - Hoogvliet

 
za 27   Laatste competitiedag ABC-jeugd        
  09:00 - 18:00 

 

JUNI 
za 3   Inhaaldag junioren ABC + JJ        
  09:00 - 18:00 

 
ma 5   Familietoernooi        
  09:30 - 20:00  Clubhuis,Veld 1 - ABN-AMRO,Veld 2,Veld 3 - Hoogvliet,veld 4,veld 5,Zaal 1+2
 
di 6   Training Glasgow selectie        
  19:30 - 21:00  veld 5

 
za 10   Laatste competitiedag JJ + D-jeugd        
  09:00 - 18:00 

 
zo 11   Slotdag mini-kaboutercompetitie (frockeys)        
  09:00 - 12:00  Veld 3 - Hoogvliet

 
ma 12   Bestuursvergadering        
  20:30 - 23:00  Kantoor
 
za 17 - zo 18   Landelijk C Kampioenschap        
  08:00 - 22:00  Clubhuis,Veld 1 - ABN-AMRO,Veld 2,Zaal 1+2
 
za 17   Slotdag jongste jeugd        
  09:00 - 12:00  Veld 3 - Hoogvliet

 
za 24   Shine Your Talent        
  10:00 - 18:00  Clubhuis,Veld 1 - ABN-AMRO,Veld 2,Veld 3 - Hoogvliet,veld 4,veld 5

 
zo 25   Frietentoernooi        
  10:00 - 18:00  Clubhuis,Veld 2,Veld 3 - Hoogvliet,veld 4,veld 5

 

JULI 
za 1   TRIMMERSTOERNOOI        
  09:00 - 00:00  Bar,Clubhuis,Veld 1 - ABN-AMRO,Veld 2,Veld 3 - Hoogvliet,veld 4,veld 5,Zaal 1+2
 
zo 2   Eindtoernooi E8 teams        
  09:00 - 18:00  Veld 2,Zaal 1+2

 
ma 3   Bestuursvergadering        
  20:30 - 23:00  Kantoor
 
di 4   Training Glasgow selectie        
  19:30 - 21:00  veld 5

 
za 8   Start schoolvakanties midd.nld.        
  09:00 - 00:00 
 
ma 31   Training Glasgow selectie        
  19:30 - 21:00  veld 5

 

AUGUSTUS 
ma 7 - vr 11   Nationale sportkampen        
  09:00 - 18:00 

 
ma 7 - vr 11   Start trainingsweek prestatieteams ABCD        
  16:00 - 23:00 

 
ma 14   Train de trainers        
  09:00 - 14:00  Veld 1 - ABN-AMRO

 
di 15 - do 17   Prep course ABCD-jeugd        
  09:00 - 17:00  veld 4,veld 5

 
vr 18   Jongste jeugd clinic        
  09:00 - 17:00  veld 4,veld 5

 
za 19   D-Prestatietoernooi        
  09:00 - 18:00 

 
zo 20   C-Prestatietoernooi        
  09:00 - 18:00 

 
ma 21   Start breedte training + jongste jeugd        
  15:00 - 21:30 

 
za 26   Uitwisseling Jongste jeugd / oefenwedstrijd ABCD        
  09:00 - 12:00  Veld 1 - ABN-AMRO,Veld 2,Veld 3 - Hoogvliet,veld 4,veld 5

 

SEPTEMBER 
za 2   Start voorcompetitie topklasse        
  09:00 - 18:00  Veld 1 - ABN-AMRO,Veld 2,Veld 3 - Hoogvliet,veld 4,veld 5

 
za 2   Uitwisseling Houten/IJsseloever/Kampong        
  09:00 - 18:00  Veld 1 - ABN-AMRO,Veld 2,Veld 3 - Hoogvliet,veld 4,veld 5

 
za 9   Start voorcompetitie junioren + jongste jeugd        
  09:00 - 18:00  Veld 1 - ABN-AMRO,Veld 2,Veld 3 - Hoogvliet,veld 4,veld 5

 
zo 10   Start competitie senioren reserveteams        
  09:00 - 18:00  Veld 1 - ABN-AMRO,Veld 2,Veld 3 - Hoogvliet,veld 4,veld 5

 
Hoofdsponsor
Sponsoracties
Platinasponsor
Sponsor