Vandaag jarig

Sander Deijns
Bas Raaymakers
Senna van Ree
Liv Wortel

Wedstrijden quicklinks

Teams Quicklinks

Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Download de app

Zoek


terug naar vorige pagina - print

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 21 jan - zon 22 jan - zat 28 jan - zon 29 jan - zat 4 feb - zon 5 feb - zat 11 feb - zon 12 feb -


laat schema zien voor  

4 februari | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JD1      Almeerse HC JD1

 

09:00  10:00  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Fluiten: Marc Koch en Rob Bloemendal
Oefenwedstrijd


4 februari | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J6E2   44501   Hilversum JE3

 

09:00  09:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: veld 3c  
J6E5   44500   HC Rijnvliet JE2

 

09:00  09:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: veld 3d  
 
JF1   44700   Hockeyclub SCHC JF1

 

09:00  09:30  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: veld 4c  
JF3   44690   HC Rijnvliet JF1

 

09:00  09:30  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: veld 4d  
 
M6E1   45096   HC IJsseloever ME1

 

10:15  10:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: veld 3a  
M6E3   45075   Huizer HC ME3

 

10:15  10:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: veld 3b  
M6E4   45047   MHCN ME1

 

09:00  09:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: veld 3a  
M6E6   45046   Hockey Club Zeewolde ME2

 

09:00  09:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: veld 3b  
 
MF1   45471   't Spandersbosch MF3

 

09:00  09:30  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: veld 4b  
MF4   45493   Hockeyclub SCHC MF7

 

10:00  10:30  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: veld 4a  
MF6   45216   Hockeyclub Amersfoort MF9

 

09:00  09:30  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: veld 4a  
 
J6E1   44518   Gooische Hockey Club JE2

30 

09:30  10:30  uit    route    
   KNHB: veld 3C  
J6E3   44510   Hockeyclub SCHC JE6

15 

09:15  10:00  uit    route    
J6E4   44341   Hilversum JE4

30 

09:00  10:00  uit    route    
 
JF2   44689   MHC Woerden JF1

30 

09:45  10:45  uit    route    
   KNHB: A  
JF4   44711   MHV Maarssen JF4

25 

09:35  10:30  uit    route    
   KNHB: B  
 
M6E2   45070   Nijkerk ME1

30 

10:15  11:15  uit    route    
M6E5   45097   Holestick ME1

30 

09:30  10:30  uit    route    
M6E7   45034   Hockeyclub SCHC ME6

15 

09:15  10:00  uit    route    
M6E8   45050   Fletiomare ME8

30 

09:00  10:00  uit    route    
   KNHB: Veld 2D  
M6E9   45104   Culemborg ME4

30 

09:30  10:30  uit    route    
   KNHB: Veld 2c  
Let op: Uittenue mee!   
 
MF2   45463   MHC Leusden MF1

30 

    uit    route    
MF3   45469   Fletiomare MF4

30 

09:00  10:00  uit    route    
   KNHB: Veld 1C  
MF5   45475   Larensche Mixed Hockey Club MF6

30 

    uit    route    


4 februari | Zaalhockey
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J8E3Z   23903   Hockeyclub SCHC J8E3

25  

13:25  14:20  thuis  Kees Boekehal    
Kees Boekehal
Kees Boekelaan 18
3723BA BILTHOVEN
hal: 1
1 Spelbegeleider
J8E4Z   23679   MMHC Voordaan J8E3

15  

11:35  12:20  thuis  Sportcentrum Olympos    
Sportcentrum Olympos
Uppsalalaan 3
3584CT UTRECHT
hal: 3 (blauw)
1 Spelbegeleider
 
JA2Z   25385   MHC Vianen JA1

0  

16:50  17:20  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Marc Koch en Rob Cortjens
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding - Afbreken van het Speelveld (Wedstrijdtas retour Clubhuis)!
JA2Z   25176   Schaerweijde JA3

0  

15:30  16:00  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Rob Cortjens en Marc Koch
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
JAB1Z   25587   Schaerweijde JAB1

40  

12:30  13:40  thuis  Stedenwijk    
Stedenwijk
Kampenweg 7
1324SB ALMERE
hal: 1
 
JB4Z   25634   Fletiomare JB5

15  

16:55  17:40  thuis  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: 2
 
ZAALBLOK   23718   ZAAL Phoenix M8E3 - Nieuwegein M8E3

0  

  14:40  thuis  Molenwiek, De    
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
ZAALBLOK   25589   ZAAL Vianen JA1 - Schaerweijde JA3

0  

  16:40  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Marc Koch en Rob Cortjens
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
 
M8E1Z   23923   SV Phoenix M8E1

25  

11:25  12:20  thuis  Den Dolder    
Den Dolder
Willem Arntszlaan 92
3734EJ DEN DOLDER
hal: 1
1 Spelbegeleider
M8E3Z   23762   SV Phoenix M8E3

0  

13:30  14:00  thuis  Molenwiek, De    
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding, + 1 Spelbegeleider - Opbouwen van het speelveld (Wedstrijdtas ophalen Clubhuis)!
 
MB1Z   29135   Hilversum MB1

26  

11:09  12:20  thuis  Dudok Arena, Optisport    
Dudok Arena, Optisport
Arena 303
1213NW HILVERSUM
hal: 1
MB4Z   24725   Fletiomare MB8

30  

12:40  13:40  thuis  Bosrand, De    
Bosrand, De
Koningin Wilhelminastraat 27A
3405XP BENSCHOP
hal: 1
 
MC7Z   33961   Doornse Hockey Club MC4

20  

16:50  17:40  thuis  Jan Wever Hal    
Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM ZEIST
hal: 1
 
J8E3Z   23868   Zwaluwen Utrecht J8E1

25 

12:45  13:40  uit  Kees Boekehal    
Kees Boekehal
Kees Boekelaan 18
3723BA BILTHOVEN
hal: 1
1 Spelbegeleider
J8E4Z   23706   Gooische Hockey Club J8E6

15 

10:55  11:40  uit  Sportcentrum Olympos    
Sportcentrum Olympos
Uppsalalaan 3
3584CT UTRECHT
hal: 3 (blauw)
1 Spelbegeleider
 
JAB1Z   25378   Larensche Mixed Hockey Club JAB1

40 

13:10  14:20  uit  Stedenwijk    
Stedenwijk
Kampenweg 7
1324SB ALMERE
hal: 1
 
JB4Z   25416   SV Kampong Hockey JB6

15 

17:35  18:20  uit  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: 2
 
M8E1Z   23874   Loenense MHC M8E1

25 

10:45  11:40  uit  Den Dolder    
Den Dolder
Willem Arntszlaan 92
3734EJ DEN DOLDER
hal: 1
1 Spelbegeleider
M8E3Z   23697   MHCN M8E3

14:50  15:20  uit  Molenwiek, De    
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding, + 1 Spelbegeleider
 
MB1Z   29330   H.C. Eemvallei MB1

26 

10:29  11:40  uit  Dudok Arena, Optisport    
Dudok Arena, Optisport
Arena 303
1213NW HILVERSUM
hal: 1
MB4Z   24745   HC IJsseloever MB6

30 

12:00  13:00  uit  Bosrand, De    
Bosrand, De
Koningin Wilhelminastraat 27A
3405XP BENSCHOP
hal: 1
 
MC1Z   31385   Hockey Club Naarden MC1

25 

14:45  15:40  uit  Safari    
Safari
Bisonspoor 236
3605JM MAARSSEN
hal: 1
MC1Z   30962   MHV Maarssen MC1

25 

14:05  15:00  uit  Safari    
Safari
Bisonspoor 236
3605JM MAARSSEN
hal: 1
MC2Z   30959   VMHC Spitsbergen MC2

30 

14:20  15:20  uit  Veenendaal West    
Veenendaal West
Veenslag 70
3905SL VEENENDAAL
hal: 1
MC2Z   31374   MMHC Voordaan MC3

30 

13:40  14:40  uit  Veenendaal West    
Veenendaal West
Veenslag 70
3905SL VEENENDAAL
hal: 1
MC6Z   32417   HC IJsseloever MC5

30 

11:20  12:20  uit  Bosrand, De    
Bosrand, De
Koningin Wilhelminastraat 27A
3405XP BENSCHOP
hal: 1
MC6Z   32613   Hockeyclub Montfoort MC2

30 

10:40  11:40  uit  Bosrand, De    
Let op: Uittenue mee!   
Bosrand, De
Koningin Wilhelminastraat 27A
3405XP BENSCHOP
hal: 1
MC7Z   33952   Schaerweijde MC8

20 

16:10  17:00  uit  Jan Wever Hal    
Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM ZEIST
hal: 1


Hoofdsponsor
Sponsoracties
Platinasponsor
Sponsor