Vandaag jarig

Sander Deijns
Bas Raaymakers
Senna van Ree
Liv Wortel

Wedstrijden quicklinks

Teams Quicklinks

Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Download de app

Zoek


terug naar vorige pagina - print

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 21 jan - zon 22 jan - zat 28 jan - zon 29 jan - zat 4 feb - zon 5 feb - zat 11 feb - zon 12 feb -


laat schema zien voor  

29 januari | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
Funkey Jongens      !Reservering

 

  09:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
Funkey Meisjes      !Reservering

 

  09:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    


29 januari | Zaalhockey
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
H1Z   29403   Baarnse Mixed Hockey Vereniging H1

0  

18:30  19:00  thuis  Wetering, Optisport De    
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
 
J8E3Z   23423   SV Kampong Hockey J8E12

15  

09:35  10:20  thuis  Veerhuis, 't    
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: 1
Zaalleiding, + 1 begeleider
J8E3Z   23455   MHC Woerden J8E2

15  

08:15  09:00  thuis  Veerhuis, 't    
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: 1
LET OP: Zaalleiding | Incl. veld opbouwen!!! + 1 begeleider
 
JA3Z   31027   SV Kampong Hockey JA4

0  

16:50  17:20  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Leo Klomp
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
JA3Z   30818   MHCN JA2

0  

15:30  16:00  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Leo Klomp
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding - Opbouwen van het speelveld (Wedstrijdtas ophalen Clubhuis)!
JAB1Z   33320   MMHC Voordaan JAB1

25  

15:15  16:10  thuis  Hilt, De    
Hilt, De
Hasselaarlaan 1C
3755AV EEMNES
hal: 1
 
JB3Z   29397   Schaerweijde JB4

0  

12:30  13:00  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Jan Hendrik Bredee
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
JB4Z   28769   Schaerweijde JB6

0  

10:30  11:00  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Thomas Krosse en Thijs La Gro
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
JB4Z   28560   SV Kampong Hockey JB6

0  

11:50  12:20  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Thijs La Gro en Thomas Krosse
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
JB5Z   34446   MHC Vianen JB1

0  

08:30  09:00  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Tobias van Eunen en Tom Uilenbroek
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding - Opbouwen van het speelveld (Wedstrijdtas ophalen Clubhuis)!
 
JC2Z   28683   Huizer HC JC2

25  

15:25  16:20  thuis  Binder, De    
Fluiten: Gerard Verrijn Stuart en Karel Strasters
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: 1
LET OP: Zaalleiding in hal buiten Houten
JC2Z   28892   Gooische Hockey Club JC3

25  

14:05  15:00  thuis  Binder, De    
Fluiten: Gerard Verrijn Stuart en Karel Strasters
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: 1
LET OP: Zaalleiding in hal buiten Houten
JC3Z   32656   Culemborg JC2

25  

10:45  11:40  thuis  Snellerpoort, Sportcentrum    
Snellerpoort, Sportcentrum
Steinhagenseweg 3b
3446GP WOERDEN
hal: 1
JC4Z   33074   HC Geldermalsen JC1

25  

11:25  12:20  thuis  Binder, De    
Fluiten: Jeroen Zwart en Evert Temminck
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: 1
LET OP: Zaalleiding in hal buiten Houten
JC4Z   32865   MHC Vianen JC1

25  

10:05  11:00  thuis  Binder, De    
Fluiten: Jeroen Zwart en Evert Temminck
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: 1
LET OP: Zaalleiding in hal buiten Houten | Incl. veld opbouwen!!!
JC5Z   32647   MHCN JC2

15  

10:55  11:40  thuis  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: 1
 
JD12Z   25607   Gooische Hockey Club JD4

25  

12:45  13:40  thuis  Parijsch    
Parijsch
Eendenkooi 3
4105TN CULEMBORG
hal: 1
JD3Z   31473   Zwaluwen Utrecht JD2

15  

10:55  11:40  thuis  Hoograven    
Hoograven
Verlengde Hoogravenseweg 203
3523KJ UTRECHT
hal: 1
JD5Z   31258   H.C. Eemvallei JD2

20  

10:50  11:40  thuis  Fletiomare (M.H.C.)    
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 1 (Fletiodome)
 
ZAALBLOK   34437   ZAAL Vianen JB1 - Kampong JB5

0  

  09:40  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Tobias van Eunen en Tom Uilenbroek
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
ZAALBLOK   28342   ZAAL Kampong JB6 - Schaerweijde JB6

0  

  11:40  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Thomas Krosse en Thijs La Gro
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
ZAALBLOK   29194   ZAAL Baarn H1 - Naarden H1

0  

  19:40  thuis  Wetering, Optisport De    
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
ZAALBLOK   23383   ZAAL Woerden J8E2 - Kampong J8E12

15  

09:25  09:40  thuis  Veerhuis, 't    
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: 1
LET OP: Zaalleiding in hal buiten Houten
ZAALBLOK   28477   ZAAL Huizen JC2 - Gooische JC3

25  

15:15  15:40  thuis  Binder, De    
Fluiten: Gerard Verrijn Stuart en Karel Strasters
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: 1
LET OP: Zaalleiding in hal buiten Houten
ZAALBLOK   33989   ZAAL Doorn MA4 - Kampong MA8

0  

  18:40  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Lyn Dusee en Ted Luiten
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
ZAALBLOK   33270   ZAAL Vianen JC1 - Geldermalsen JC1

25  

11:15  11:40  thuis  Binder, De    
Fluiten: Jeroen Zwart en Evert Temminck
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: 1
LET OP: Zaalleiding in hal buiten Houten
ZAALBLOK   29250   ZAAL SCHC MD2 - Amersfoort MD2

15  

15:25  15:40  thuis  Veerhuis, 't    
Fluiten: Erwin van Wezel
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: 1
LET OP: Zaalleiding in hal buiten Houten
ZAALBLOK   31233   ZAAL Kampong JA4 - Nieuwegein JA2

0  

  16:40  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Leo Klomp
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
ZAALBLOK   29186   ZAAL Schaerweijde JB4 - Culemborg JB1

0  

  13:40  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Jan Hendrik Bredee
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
ZAALBLOK   32546   ZAAL Voordaan MA1 - Hilversum MA1

0  

  15:40  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Marc Koch
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
 
MA1Z   32139   MMHC Voordaan MA1

0  

14:15  15:00  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Marc Koch
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
MA1Z   32348   Hilversum MA1

0  

15:35  16:20  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Marc Koch
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
MA2Z   29630   MHC Muiderberg MA1

30  

18:40  19:40  thuis  Schuilenburg    
Schuilenburg
Leonorehof 3
3816ST AMERSFOORT
hal: 1
MA2Z   29839   Hockeyclub Amersfoort MA2

30  

19:20  20:20  thuis  Schuilenburg    
Schuilenburg
Leonorehof 3
3816ST AMERSFOORT
hal: 1
MA4Z   33979   Doornse Hockey Club MA4

0  

17:15  18:00  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Ted Luiten en Lyn Dusee
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
MA5Z   34029   MHCN MA3

15  

19:35  20:20  thuis  Hoograven    
Hoograven
Verlengde Hoogravenseweg 203
3523KJ UTRECHT
hal: 1
MAB1Z   24781   Schaerweijde MAB1

40  

14:15  15:40  thuis  Horst, De    
Horst, De
Horsterweg 204
3893AA ZEEWOLDE
hal: 1
 
MC4Z   30336   MHC Vianen MC1

25  

10:45  11:40  thuis  Hofland    
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: 1
MC6Z   26763   SV Kampong Hockey MC10

30  

16:40  17:40  thuis  Randhorst, De    
Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: 1
 
MD12Z   27134   MMHC Voordaan MD12

25  

10:45  11:40  thuis  Den Dolder    
Den Dolder
Willem Arntszlaan 92
3734EJ DEN DOLDER
hal: 1
MD3Z   29465   Hockeyclub SCHC MD2

15  

14:15  15:00  thuis  Veerhuis, 't    
Fluiten: Erwin van Wezel
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: 1
LET OP: Zaalleiding in hal buiten Houten
MD5Z   28405   SV Kampong Hockey MD6

20  

12:50  13:40  thuis  Cultuurcampus    
Cultuurcampus
Voor de Burchten 2
3452MA VLEUTEN
hal: 1
MD6Z   25897   Culemborg MD2

15  

12:55  13:40  thuis  Veerhuis, 't    
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: 1
MD9Z   26925   HC Kromme Rijn MD2

15  

16:05  16:50  thuis  Tol, De    
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: 1
 
H1Z   28985   Hockey Club Naarden H1

19:50  20:20  uit  Wetering, Optisport De    
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding - Afbreken van het Speelveld (Wedstrijdtas retour Clubhuis)!
H3Z   25664   SV Kampong Hockey H27

46 

12:24  13:40  uit  Baken, Sportcomplex Het    
Baken, Sportcomplex Het
Horsterweg 25
3891EV ZEEWOLDE
hal: 1
H3Z   25244   Hockey Club Zeewolde H4

46 

11:44  13:00  uit  Baken, Sportcomplex Het    
Baken, Sportcomplex Het
Horsterweg 25
3891EV ZEEWOLDE
hal: 1
 
JAB1Z   33739   Huizer HC JAB1

25 

14:35  15:30  uit  Hilt, De    
Hilt, De
Hasselaarlaan 1C
3755AV EEMNES
hal: 1
 
JB3Z   28973   Culemborg JB1

13:50  14:20  uit  Wetering, Optisport De    
Let op: Uittenue mee!   
Fluiten: Jan Hendrik Bredee
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
JB5Z   34426   SV Kampong Hockey JB5

09:50  10:20  uit  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Tobias van Eunen en Tom Uilenbroek
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
 
JC3Z   32229   MHC Woerden JC2

25 

10:05  11:00  uit  Snellerpoort, Sportcentrum    
Snellerpoort, Sportcentrum
Steinhagenseweg 3b
3446GP WOERDEN
hal: 1
JC5Z   32222   SV Kampong Hockey JC6

15 

10:15  11:00  uit  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: 1
 
JD12Z   25405   Culemborg JD1

25 

13:25  14:20  uit  Parijsch    
Let op: Uittenue mee!   
Parijsch
Eendenkooi 3
4105TN CULEMBORG
hal: 1
JD3Z   31875   HC Rijnvliet JD1

15 

11:35  12:20  uit  Hoograven    
Hoograven
Verlengde Hoogravenseweg 203
3523KJ UTRECHT
hal: 1
JD4Z   33143   MHV Maarssen JD3

15 

10:55  11:40  uit  Veerhuis, 't    
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: 1
JD4Z   32930   MHCN JD2

15 

11:35  12:20  uit  Veerhuis, 't    
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: 1
JD5Z   31045   Fletiomare JD5

20 

11:30  12:20  uit  Fletiomare (M.H.C.)    
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 1 (Fletiodome)
JD6Z   31460   SV Kampong Hockey JD6

25 

14:45  15:40  uit  Lieberg, Optisport De    
Lieberg, Optisport De
Jan van der Heijdenstraat 174
1221EJ HILVERSUM
hal: 1
JD6Z   31680   't Spandersbosch JD3

25 

14:05  15:00  uit  Lieberg, Optisport De    
Lieberg, Optisport De
Jan van der Heijdenstraat 174
1221EJ HILVERSUM
hal: 1
 
M8E2Z   23177   SV Phoenix M8E2

15 

12:55  13:40  uit  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: 2-A
1 Spelbegeleider
M8E2Z   23118   Zwaluwen Utrecht M8E1

15 

12:15  13:00  uit  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: 2-A
1 Spelbegeleider
 
MA3Z   28792   Holestick MA1

30 

12:00  13:00  uit  Breehoek, Kulturhus De    
Breehoek, Kulturhus De
Marktstraat 59
3925JP SCHERPENZEEL GLD
hal: 1
MA3Z   28361   Leerdam MA1

30 

12:40  13:40  uit  Breehoek, Kulturhus De    
Breehoek, Kulturhus De
Marktstraat 59
3925JP SCHERPENZEEL GLD
hal: 1
MA4Z   33998   SV Kampong Hockey MA8

18:35  19:20  uit  Molenwiek, De    
Fluiten: Ted Luiten en Lyn Dusee
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding - Afbreken van het Speelveld (Wedstrijdtas retour Clubhuis)!
MA5Z   34019   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MA3

15 

18:55  19:40  uit  Hoograven    
Hoograven
Verlengde Hoogravenseweg 203
3523KJ UTRECHT
hal: 1
MAB1Z   24791   Hockey Club Zeewolde MAB1

40 

13:35  15:00  uit  Horst, De    
Horst, De
Horsterweg 204
3893AA ZEEWOLDE
hal: 1
 
MB1Z   27253   Baarnse Mixed Hockey Vereniging MB1

40 

10:15  11:40  uit  Waterwijk    
Waterwijk
IJsselmeerweg 48
1316RK ALMERE
hal: 1
MB1Z   27462   Hilversum MB1

40 

10:55  12:20  uit  Waterwijk    
Waterwijk
IJsselmeerweg 48
1316RK ALMERE
hal: 1
 
MC4Z   30723   Hockeyclub Montfoort MC1-2

25 

10:05  11:00  uit  Hofland    
Let op: Uittenue mee!   
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: 1
MC6Z   26551   HC Geldermalsen MC3

30 

16:00  17:00  uit  Randhorst, De    
Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: 1
 
MD1Z   31757   SV Phoenix MD1

25 

08:05  09:00  uit  Den Dolder    
Den Dolder
Willem Arntszlaan 92
3734EJ DEN DOLDER
hal: 1
MD1Z   31544   MMHC Voordaan MD1

25 

08:45  09:40  uit  Den Dolder    
Den Dolder
Willem Arntszlaan 92
3734EJ DEN DOLDER
hal: 1
MD12Z   27562   Schaerweijde MD12

25 

10:05  11:00  uit  Den Dolder    
Den Dolder
Willem Arntszlaan 92
3734EJ DEN DOLDER
hal: 1
MD3Z   29048   Hockeyclub Amersfoort MD2

15 

15:35  16:20  uit  Veerhuis, 't    
Let op: Uittenue mee!   
Fluiten: Erwin van Wezel
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: 1
LET OP: Zaalleiding in hal buiten Houten
MD4Z   31337   Hockeyclub SCHC MD4

15 

10:55  11:40  uit  Sportcentrum Olympos    
Sportcentrum Olympos
Uppsalalaan 3
3584CT UTRECHT
hal: 2 (groen)
MD4Z   30915   MMHC Voordaan MD3

15 

10:15  11:00  uit  Sportcentrum Olympos    
Sportcentrum Olympos
Uppsalalaan 3
3584CT UTRECHT
hal: 2 (groen)
MD5Z   28608   Fletiomare MD4

20 

13:30  14:20  uit  Cultuurcampus    
Cultuurcampus
Voor de Burchten 2
3452MA VLEUTEN
hal: 1
MD6Z   26113   MHCN MD3

15 

12:15  13:00  uit  Veerhuis, 't    
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: 1
MD7Z   33402   Fletiomare ZM11D1

30 

08:40  09:40  uit  Bosrand, De    
Bosrand, De
Koningin Wilhelminastraat 27A
3405XP BENSCHOP
hal: 1
MD7Z   33640   HC IJsseloever MD4

30 

09:20  10:20  uit  Bosrand, De    
Bosrand, De
Koningin Wilhelminastraat 27A
3405XP BENSCHOP
hal: 1
MD9Z   26712   HC Rijnvliet MD3

15 

15:25  16:10  uit  Tol, De    
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: 1


Hoofdsponsor
Sponsoracties
Platinasponsor
Sponsor