Vandaag jarig

Sander Deijns
Bas Raaymakers
Senna van Ree
Liv Wortel

Wedstrijden quicklinks

Teams Quicklinks

Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Download de app

Zoek


terug naar vorige pagina - print

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 21 jan - zon 22 jan - zat 28 jan - zon 29 jan - zat 4 feb - zon 5 feb - zat 11 feb - zon 12 feb -


laat schema zien voor  

28 januari | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JD1      Driebergse Mixed Hockey Club Shinty JD1

 

08:00  09:00  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Fluiten: Marc Koch en Peter Groen
Oefenwedstrijd


28 januari | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J6E1   45797   't Spandersbosch JE1

 

09:00  09:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: veld 3c  
J6E3   44476   MHC EDE JE1

 

09:00  09:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: veld 3d  
J6E4   44331   MHCN JE2

 

10:15  10:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: veld 3d  
 
JF3   44668   MHV Maarssen JF1

 

09:00  09:30  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: veld 4c  
JF4   44680   MHC Leusden JF3

 

09:00  09:30  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: veld 4d  
 
M6E2   44972   Huizer HC ME1

 

10:15  10:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: veld 3a  
M6E4   44995   Hockey Club Houten ME3

 

09:00  09:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: veld 3a  
M6E5   45021   MHC Vianen ME2

 

10:15  10:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: veld 3b  
M6E6   44994   MMHC Voordaan ME6

 

09:00  09:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: veld 3b  
M6E9   45020   M.H.C. Hoevelaken ME2

 

10:15  10:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: veld 3c  
 
MF2   45388   Gooische Hockey Club MF1

 

09:00  09:30  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: veld 4b  
MF3   45387   't Spandersbosch MF5

 

09:00  09:30  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: veld 4a  
MF5   45412   Baarnse Mixed Hockey Vereniging MF5

 

10:00  10:30  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: veld 4a  
 
J6E2   44464   MHC Leusden JE3

30 

08:30  09:30  uit    route    
   KNHB: Veld D  
J6E5   44467   HC Geldermalsen JE1

35 

09:55  11:00  uit    route    
   KNHB: Raboveld A  
 
JF1   44666   Hockey Club Naarden JF1

30 

09:00  10:00  uit    route    
   KNHB: Veld 3A  
JF2   44672   Hockeyclub SCHC JF3

15 

09:15  10:00  uit    route    
 
M6E1   44967   Hockey Club Naarden ME1

30 

10:15  11:15  uit    route    
   KNHB: Veld 3D  
M6E3   44995   Hockey Club Houten ME4

09:00  09:30  uit    route    
   KNHB: veld 3a  
M6E7   45026   M.H.C. Barneveld ME2

30 

10:00  11:00  uit    route    
M6E8   45017   MHV Maarssen ME6

25 

09:50  10:45  uit    route    
   KNHB: A  
 
MF1   45406   Hockey Club Naarden MF1

30 

10:15  11:15  uit    route    
   KNHB: Veld 3A  
MF4   45370   Larensche Mixed Hockey Club MF7

30 

    uit    route    
MF6   45208   Hockey Club Zeewolde MF2

60 

09:00  10:30  uit    route    


28 januari | Zaalhockey
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J8E1Z   23263   Schaerweijde J8E1

25  

11:25  12:20  thuis  Binder, De    
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: 1
Zaalleiding, + 1 begeleider
J8E1Z   23231   't Spandersbosch J8E1

25  

10:05  11:00  thuis  Binder, De    
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: 1
Zaalleiding, + 1 begeleider
J8E2Z   23711   MHC Woerden J8E1

20  

08:50  09:40  thuis  Jan Wever Hal    
Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM ZEIST
hal: 1
1 begeleider
J8E4Z   23135   MHV Maarssen J8E3

25  

13:25  14:20  thuis  Binder, De    
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: 1
Zaalleiding, + 1 begeleider
J8E4Z   23103   Gooische Hockey Club J8E6

25  

12:05  13:00  thuis  Binder, De    
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: 1
Zaalleiding, + 1 begeleider
 
JB2Z   29191   Hockeyclub SCHC JB2

40  

14:30  15:40  thuis  Stedenwijk    
Stedenwijk
Kampenweg 7
1324SB ALMERE
hal: 1
 
ZAALBLOK   23396   ZAAL Kromme Rijn M8E2 - Nieuwegein M8E3

25  

09:15  09:40  thuis  Binder, De    
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: 1
LET OP: Zaalleiding in hal buiten Houten
ZAALBLOK   23409   ZAAL Maarssen M8E1 - SCHC M8E1

0  

  14:40  thuis  Molenwiek, De    
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
ZAALBLOK   23192   ZAAL Spandersbosch J8E1 - Schaerweijde J8E1

25  

11:15  11:40  thuis  Binder, De    
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: 1
LET OP: Zaalleiding in hal buiten Houten
ZAALBLOK   23167   ZAAL Maarssen J8E3 - Gooische J8E6

25  

13:15  13:40  thuis  Binder, De    
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: 1
LET OP: Zaalleiding in hal buiten Houten
ZAALBLOK   27821   ZAAL Voordaan MC1 - Naarden MC1

15  

15:25  15:40  thuis  Veerhuis, 't    
Fluiten: Marc Koch en Leo Klomp
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: 1
LET OP: Zaalleiding in hal buiten Houten
ZAALBLOK   24894   ZAAL Voordaan MB6 - IJsseloever MB7

0  

  16:40  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Floor Welling en Myrthe Koopman
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
 
M8E1Z   23443   Hockeyclub SCHC M8E1

0  

14:50  15:20  thuis  Molenwiek, De    
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding, + 1 begeleider
M8E1Z   23475   MHV Maarssen M8E1

0  

13:30  14:00  thuis  Molenwiek, De    
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding, + 1 begeleider - Opbouwen van het speelveld (Wedstrijdtas ophalen Clubhuis)!
M8E3Z   23442   MHCN M8E3

25  

09:25  10:20  thuis  Binder, De    
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: 1
Zaalleiding, + 1 begeleider
M8E3Z   23474   HC Kromme Rijn M8E2

25  

08:05  09:00  thuis  Binder, De    
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: 1
LET OP:Zaalleiding | Incl. veld opbouwen!!! + 1 begeleider
M8E4Z   23890   Zwaluwen Utrecht M8E2

25  

12:45  13:40  thuis  Steinheim, Sport- en bowlingcentrum    
Steinheim, Sport- en bowlingcentrum
Wijngaardsesteeg 1a
3941MB DOORN
hal: 1
 
MB2Z   30387   Schaerweijde MB3

25  

12:45  13:40  thuis  Parijsch    
Parijsch
Eendenkooi 3
4105TN CULEMBORG
hal: 1
MB7Z   24884   MMHC Voordaan MB6

0  

15:30  16:00  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Floor Welling en Myrthe Koopman
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
MB7Z   24874   HC IJsseloever MB7

0  

16:50  17:20  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Myrthe Koopman en Floor Welling
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding - Afbreken van het Speelveld (Wedstrijdtas retour Clubhuis)!
 
MC1Z   28247   Hockey Club Naarden MC1

15  

15:35  16:20  thuis  Veerhuis, 't    
Fluiten: Leo Klomp en Marc Koch
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: 1
LET OP: Zaalleiding in hal buiten Houten
MC1Z   28038   MMHC Voordaan MC1

15  

14:15  15:00  thuis  Veerhuis, 't    
Fluiten: Marc Koch en Leo Klomp
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: 1
LET OP: Zaalleiding in hal buiten Houten
MC2Z   27201   VMHC Spitsbergen MC2

30  

14:40  15:40  thuis  Lunet, Sportcentrum De    
Lunet, Sportcentrum De
Amersfoortsestraatweg 16
1411HD NAARDEN
hal: 1
MC7Z   34461   Dorsteti MC4

20  

11:30  12:20  thuis  Marienhoeve    
Marienhoeve
Lekdijk Oost 15
3960DB WIJK BIJ DUURSTEDE
hal: 1
MC8Z   34121   VMHC Spitsbergen MC6

30  

15:20  16:20  thuis  Veenendaal Oost    
Veenendaal Oost
Spiesheem 54
3907NJ VEENENDAAL
hal: 1
 
J8E2Z   23741   Schaerweijde J8E2

20 

08:10  09:00  uit  Jan Wever Hal    
Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM ZEIST
hal: 1
1 begeleider
 
JB2Z   29395   Larensche Mixed Hockey Club JB2

40 

13:50  15:00  uit  Stedenwijk    
Stedenwijk
Kampenweg 7
1324SB ALMERE
hal: 1
 
M8E4Z   23939   Doornse Hockey Club M8E2

25 

12:05  13:00  uit  Steinheim, Sport- en bowlingcentrum    
Steinheim, Sport- en bowlingcentrum
Wijngaardsesteeg 1a
3941MB DOORN
hal: 1
M8E6Z   23502   Hockeyclub SCHC M8E6

15 

08:55  09:40  uit  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: 2-A
M8E6Z   23563   SV Kampong Hockey M8E16

15 

09:35  10:20  uit  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: 2-A
 
MB2Z   30791   Culemborg MB2

25 

12:05  13:00  uit  Parijsch    
Let op: Uittenue mee!   
Parijsch
Eendenkooi 3
4105TN CULEMBORG
hal: 1
MB3Z   30160   Fletiomare MB6

20 

14:10  15:00  uit  Fletiomare (M.H.C.)    
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 1 (Fletiodome)
MB3Z   29754   MHV Maarssen MB3

20 

14:50  15:40  uit  Fletiomare (M.H.C.)    
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 1 (Fletiodome)
MB5Z   30995   MMHC Voordaan MB5

25 

12:05  13:00  uit  Hilt, De    
Hilt, De
Hasselaarlaan 1C
3755AV EEMNES
hal: 1
MB5Z   31426   MHV Maarssen MB4

25 

12:45  13:40  uit  Hilt, De    
Hilt, De
Hasselaarlaan 1C
3755AV EEMNES
hal: 1
MB6Z   33087   HC IJsseloever MB5

30 

16:00  17:00  uit  Bosrand, De    
Bosrand, De
Koningin Wilhelminastraat 27A
3405XP BENSCHOP
hal: 1
MB6Z   33288   Zwaluwen Utrecht MB2

30 

16:40  17:40  uit  Bosrand, De    
Bosrand, De
Koningin Wilhelminastraat 27A
3405XP BENSCHOP
hal: 1
 
MC12Z   33446   Almeerse HC MC34

15 

12:55  13:40  uit  Lindenhof, De    
Let op: Uittenue mee!   
Lindenhof, De
Singel 4A
3984NZ ODIJK
hal: 1
MC12Z   33661   SV Phoenix MC12

15 

13:35  14:20  uit  Lindenhof, De    
Lindenhof, De
Singel 4A
3984NZ ODIJK
hal: 1
MC2Z   27621   Gooische Hockey Club MC3

30 

14:00  15:00  uit  Lunet, Sportcentrum De    
Lunet, Sportcentrum De
Amersfoortsestraatweg 16
1411HD NAARDEN
hal: 1
MC5Z   28459   Doornse Hockey Club MC3

20 

14:50  15:40  uit  Jan Wever Hal    
Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM ZEIST
hal: 1
MC5Z   28868   Schaerweijde MC6

20 

14:10  15:00  uit  Jan Wever Hal    
Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM ZEIST
hal: 1
MC7Z   34472   SV Phoenix MC5

20 

10:50  11:40  uit  Marienhoeve    
Marienhoeve
Lekdijk Oost 15
3960DB WIJK BIJ DUURSTEDE
hal: 1
MC8Z   34111   MHCN MC6

30 

14:40  15:40  uit  Veenendaal Oost    
Veenendaal Oost
Spiesheem 54
3907NJ VEENENDAAL
hal: 1


Hoofdsponsor
Sponsoracties
Platinasponsor
Sponsor