Vandaag jarig

Sander Deijns
Bas Raaymakers
Senna van Ree
Liv Wortel

Wedstrijden quicklinks

Teams Quicklinks

Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Download de app

Zoek


terug naar vorige pagina - print

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 21 jan - zon 22 jan - zat 28 jan - zon 29 jan - zat 4 feb - zon 5 feb - zat 11 feb - zon 12 feb -


laat schema zien voor  

22 januari | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
Funkey Jongens      !Reservering

 

  09:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
Funkey Meisjes      !Reservering

 

  09:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    


22 januari | Zaalhockey
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
H2Z   29219   MMHC Voordaan H4

30  

17:40  18:40  thuis  Engh, Optisport Sportboulevard De    
Engh, Optisport Sportboulevard De
Dalweg 181
3762AW SOEST
hal: 1
 
J8E1Z   24063   SV Kampong Hockey J8E1

25  

08:45  09:40  thuis  Den Dolder    
Den Dolder
Willem Arntszlaan 92
3734EJ DEN DOLDER
hal: 1
1 Spelbegeleider
 
JA3Z   28937   Dorsteti JA2

20  

11:30  12:20  thuis  Marienhoeve    
Marienhoeve
Lekdijk Oost 15
3960DB WIJK BIJ DUURSTEDE
hal: 1
 
JB5Z   34016   Hilversum JB5

25  

16:45  17:40  thuis  Binder, De    
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: 1
 
JC12Z   29299   't Spandersbosch JC2

25  

14:45  15:40  thuis  Midland    
Midland
Zangvogelweg 138
3815DP AMERSFOORT
hal: 1
JC2Z   30146   Hockeyclub SCHC JC2

0  

16:30  17:00  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Gerard Verrijn Stuart
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
 
JD1Z   26040   't Spandersbosch JD1

25  

08:05  09:00  thuis  Binder, De    
Fluiten: Matijs Palmans en Tim Benning
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: 1
LET OP: Zaalleiding in hal buiten Houten | Incl. veld opbouwen!!! wedstrijdtas halen en retour clubhuis
JD1Z   26249   Hockeyclub Amersfoort JD1

25  

09:25  10:20  thuis  Binder, De    
Fluiten: Matijs Palmans en Tim Benning
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: 1
LET OP: Zaalleiding in hal buiten Houten
JD2Z   30427   MHC Muiderberg JD1

40  

13:10  14:20  thuis  Stedenwijk    
Stedenwijk
Kampenweg 7
1324SB ALMERE
hal: 1
JD3Z   30637   SV Phoenix JD3

0  

08:30  09:00  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Lyn Dusee en Victor de Ruiter
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding - Opbouwen van het speelveld (Wedstrijdtas ophalen Clubhuis)!
JD6Z   28959   Hockeyclub Amersfoort JD4

31  

13:19  14:20  thuis  Icoon    
Icoon
Lovink 10
3825MP AMERSFOORT
hal: 1
 
ZAALBLOK   30212   ZAAL Phoenix JD3 - SCHC JD3

0  

  09:40  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Lyn Dusee en Victor de Ruiter
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
ZAALBLOK   26726   ZAAL Fletiomare MD6 - IJsseloever MD5

15  

11:25  11:40  thuis  Veerhuis, 't    
Fluiten: Bente Ausems en Megan van Mook
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: 1
LET OP: Zaalleiding in hal buiten Houten
ZAALBLOK   25926   ZAAL Spitsbergen MC4 - Phoenix MC4

0  

  11:40  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Eva Dusee en Anne Los
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
ZAALBLOK   27856   ZAAL Kampong MB6 - Dorsteti MB3

0  

  15:40  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Karel Strasters
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
ZAALBLOK   25824   ZAAL Spandersbosch JD1 - Amersfoort JD1

25  

09:15  09:40  thuis  Binder, De    
Fluiten: Matijs Palmans en Tim Benning
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: 1
LET OP: Zaalleiding in hal buiten Houten
ZAALBLOK   34471   ZAAL Shinty MC5 - Barneveld MC2

0  

  16:40  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Lieke Vliex en Britt Willems
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
ZAALBLOK   34202   ZAAL Phoenix MC5 - Dorsteti MC4

15  

17:25  17:40  thuis  Veerhuis, 't    
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: 1
LET OP: Zaalleiding in hal buiten Houten
ZAALBLOK   27170   ZAAL Voordaan MC31 - Zwaluwen MC1

0  

  13:40  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Lotte Bakker en Tessa van Beek
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
ZAALBLOK   29253   ZAAL Maarssen MD3 - IJsseloever MD3

15  

15:25  15:40  thuis  Veerhuis, 't    
Fluiten: Isa Hoek en Isavie Remmers
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: 1
LET OP: Zaalleiding in hal buiten Houten
ZAALBLOK   29731   ZAAL Gooische JC3 - SCHC JC2

0  

  17:40  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Gerard Verrijn Stuart
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
ZAALBLOK   24891   ZAAL Schaerweijde MAB1 - Huizen MAB1

25  

19:15  19:40  thuis  Binder, De    
Fluiten: Nico Weel en Youandi van der Gaag
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: 1
LET OP: Zaalleiding in hal buiten Houten
ZAALBLOK   30246   ZAAL Kampong MA5 - Phoenix MA3

0  

  19:40  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Marc Koch en Jan Hendrik Bredee
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
ZAALBLOK   32626   ZAAL Shinty MC1 - Phoenix MC1

0  

  18:40  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Eric van Helden en Jick Remmers
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
ZAALBLOK   27751   ZAAL Naarden MA1 - Kampong MA2

20  

15:20  15:40  thuis  Marienhoeve    
Fluiten: Leo Klomp en Jens de Graauw
Marienhoeve
Lekdijk Oost 15
3960DB WIJK BIJ DUURSTEDE
hal: 1
LET OP: Zaalleiding in hal buiten Houten
D1Z   24538   Fletiomare D1

15  

16:15  17:00  thuis  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: 2
Bondsscheidsrechter
D2Z   27693   Larensche Mixed Hockey Club D2

15  

16:55  17:40  thuis  Hoograven    
Hoograven
Verlengde Hoogravenseweg 203
3523KJ UTRECHT
hal: 1
D3Z   29155   SV Kampong Hockey D15

0  

15:10  15:40  thuis  Veluwehal Barneveld    
Veluwehal Barneveld
Nieuwe Markt 6
3771CB BARNEVELD
hal: 1
 
M8E3Z   23218   HC IJsseloever M8E3

20  

11:50  12:40  thuis  Vierstee, De    
Vierstee, De
Nachtegaallaan 30
3738EB MAARTENSDIJK
hal: 1
1 Spelbegeleider
 
MA1Z   28168   SV Kampong Hockey MA2

20  

15:15  16:20  thuis  Marienhoeve    
Fluiten: Jens de Graauw en Leo Klomp
Marienhoeve
Lekdijk Oost 15
3960DB WIJK BIJ DUURSTEDE
hal: 1
LET OP: Zaalleiding in hal buiten Houten | Wedstrijdtas retour clubhuis
MA1Z   27959   Hockey Club Naarden MA1

20  

13:55  15:00  thuis  Marienhoeve    
Fluiten: Jens de Graauw en Leo Klomp
Marienhoeve
Lekdijk Oost 15
3960DB WIJK BIJ DUURSTEDE
hal: 1
LET OP: Zaalleiding in hal buiten Houten, wedstrijdtas halen clubhuis
MA2Z   31511   MHC Woerden MA1

20  

18:50  19:40  thuis  Fletiomare (M.H.C.)    
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 1 (Fletiodome)
MA3Z   30674   SV Kampong Hockey MA5

0  

18:30  19:00  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Marc Koch en Jan Hendrik Bredee
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
MAB1Z   24881   Schaerweijde MAB1

25  

17:50  19:00  thuis  Binder, De    
Fluiten: Youandi van der Gaag en Nico Weel
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: 1
LET OP: Zaalleiding in hal buiten Houten. Wedstrijdtas halen en retour clubhuis.
MAB1Z   24871   Huizer HC MAB1

25  

19:10  20:20  thuis  Binder, De    
Fluiten: Nico Weel en Youandi van der Gaag
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: 1
LET OP: Zaalleiding in hal buiten Houten
 
MB3Z   28084   SV Kampong Hockey MB6

0  

15:50  16:20  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Karel Strasters
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
MB3Z   28293   Dorsteti MB3

0  

14:30  15:00  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Karel Strasters
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
 
MC1Z   32218   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MC1

0  

17:30  18:00  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Eric van Helden en Jick Remmers
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
MC1Z   32427   SV Phoenix MC1

0  

18:50  19:20  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Jick Remmers en Eric van Helden
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding - Afbreken van het Speelveld (Wedstrijdtas retour Clubhuis)!
MC3Z   27409   Zwaluwen Utrecht MC1

0  

13:50  14:20  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Tessa van Beek en Lotte Bakker
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
MC3Z   27618   MMHC Voordaan MC31

0  

12:30  13:00  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Tessa van Beek en Lotte Bakker
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
MC5Z   26146   VMHC Spitsbergen MC4

0  

10:30  11:00  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Eva Dusee en Anne Los
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
MC5Z   26355   SV Phoenix MC4

0  

11:50  12:20  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Eva Dusee en Anne Los
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
MC7Z   34191   SV Phoenix MC5

15  

16:15  17:00  thuis  Veerhuis, 't    
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: 1
LET OP: Zaalleiding in hal buiten Houten
MC8Z   34481   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MC5

0  

15:30  16:00  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Lieke Vliex en Britt Willems
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding - Opbouwen van het speelveld (Wedstrijdtas ophalen Clubhuis)!
 
MD10Z   30478   SV Kampong Hockey MD11

15  

09:35  10:20  thuis  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: 1
MD2Z   30511   Gooische Hockey Club MD3

30  

13:20  14:20  thuis  Lunet, Sportcentrum De    
Lunet, Sportcentrum De
Amersfoortsestraatweg 16
1411HD NAARDEN
hal: 1
MD4Z   33225   Hockeyclub SCHC MD5

15  

08:55  09:40  thuis  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: 2
MD6Z   29450   MHV Maarssen MD3

15  

14:15  15:00  thuis  Veerhuis, 't    
Fluiten: Isavie Remmers en Isa Hoek
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: 1
ZaalleidingLET OP: Zaalleiding in hal buiten Houten, wedstrijdtas reeds aanwezig, laat MD8 achter bij tafel zaalleiding.
MD8Z   26514   Fletiomare MD6

15  

10:15  11:00  thuis  Veerhuis, 't    
Fluiten: Megan van Mook en Bente Ausems
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: 1
LET OP: Zaalleiding in hal buiten Houten, wedstrijdtas halen clubhuis. Svp wedstrijdtas achterlaten bij tafel zaalleiding voor MD6.
 
H2Z   29424   MHC Soest H3

30 

17:00  18:00  uit  Engh, Optisport Sportboulevard De    
Let op: Uittenue mee!   
Engh, Optisport Sportboulevard De
Dalweg 181
3762AW SOEST
hal: 1
 
J8E1Z   24125   Schaerweijde J8E1

25 

09:25  10:20  uit  Den Dolder    
Den Dolder
Willem Arntszlaan 92
3734EJ DEN DOLDER
hal: 1
1 Spelbegeleider
 
JA3Z   29140   HC Geldermalsen JA1

20 

10:50  11:40  uit  Marienhoeve    
Marienhoeve
Lekdijk Oost 15
3960DB WIJK BIJ DUURSTEDE
hal: 1
 
JB5Z   34007   Doornse Hockey Club JB2

25 

16:05  17:00  uit  Binder, De    
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: 1
 
JC12Z   29519   MHC Leusden JC3

25 

14:05  15:00  uit  Midland    
Midland
Zangvogelweg 138
3815DP AMERSFOORT
hal: 1
JC2Z   29940   Gooische Hockey Club JC3

17:50  18:20  uit  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Gerard Verrijn Stuart
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
 
JD2Z   30222   Hockey Club Zeewolde JD1

40 

12:30  13:40  uit  Stedenwijk    
Stedenwijk
Kampenweg 7
1324SB ALMERE
hal: 1
JD3Z   30424   Hockeyclub SCHC JD3

09:50  10:20  uit  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Lyn Dusee en Victor de Ruiter
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
JD5Z   26245   Huizer HC JD4

35 

11:15  12:20  uit  Wolfskamer    
Wolfskamer
IJsselmeerstraat 3
1271AA HUIZEN
hal: 1
JD5Z   25822   MHC Leusden JD4

35 

10:35  11:40  uit  Wolfskamer    
Wolfskamer
IJsselmeerstraat 3
1271AA HUIZEN
hal: 1
JD6Z   29163   Hockeyclub SCHC JD6

31 

12:39  13:40  uit  Icoon    
Icoon
Lovink 10
3825MP AMERSFOORT
hal: 1
 
D1Z   24446   Schaerweijde D1

15 

12:15  13:00  uit  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: 2
Bondsscheidsrechter
D2Z   27902   U.S.H.C. D2

15 

17:35  18:20  uit  Hoograven    
Hoograven
Verlengde Hoogravenseweg 203
3523KJ UTRECHT
hal: 1
D3Z   43412   M.H.C. Barneveld D2

14:30  15:00  uit  Veluwehal Barneveld    
Veluwehal Barneveld
Nieuwe Markt 6
3771CB BARNEVELD
hal: 1
 
M8E3Z   23236   MMHC Voordaan M8E3

20 

12:30  13:20  uit  Vierstee, De    
Vierstee, De
Nachtegaallaan 30
3738EB MAARTENSDIJK
hal: 1
1 Spelbegeleider
 
MA2Z   31930   Fletiomare MA2

20 

19:30  20:20  uit  Fletiomare (M.H.C.)    
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 1 (Fletiodome)
MA3Z   30459   SV Phoenix MA3

19:50  20:20  uit  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Marc Koch en Jan Hendrik Bredee
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding - Afbreken van het Speelveld (Wedstrijdtas retour Clubhuis)!
 
MB1Z   31852   Fletiomare MB1

20 

13:55  15:00  uit  Cultuurcampus    
Cultuurcampus
Voor de Burchten 2
3452MA VLEUTEN
hal: 1
MB1Z   31641   SV Kampong Hockey MB2

20 

14:35  15:40  uit  Cultuurcampus    
Cultuurcampus
Voor de Burchten 2
3452MA VLEUTEN
hal: 1
 
MC7Z   34212   Dorsteti MC4

15 

17:35  18:20  uit  Veerhuis, 't    
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: 1
LET OP: Zaalleiding in hal buiten Houten | Incl. veld opruimen!!! Wedstrijdtas retour clubhuis
MC8Z   34462   M.H.C. Barneveld MC2

16:50  17:20  uit  Molenwiek, De    
Fluiten: Lieke Vliex en Britt Willems
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
 
MD10Z   30265   HC Rijnvliet MD4

15 

08:55  09:40  uit  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: 1
MD12Z   31328   SV Kampong Hockey MD12

21 

15:49  16:40  uit  Europahal    
Europahal
Europaweg 50 A
3451HG VLEUTEN
hal: 1
MD12Z   30901   MMHC Voordaan MD12

21 

15:09  16:00  uit  Europahal    
Europahal
Europaweg 50 A
3451HG VLEUTEN
hal: 1
MD2Z   30299   Larensche Mixed Hockey Club MD2

30 

12:40  13:40  uit  Lunet, Sportcentrum De    
Lunet, Sportcentrum De
Amersfoortsestraatweg 16
1411HD NAARDEN
hal: 1
MD4Z   32781   SV Kampong Hockey MD5

15 

08:15  09:00  uit  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: 2
MD6Z   29042   HC IJsseloever MD3

15 

15:35  16:20  uit  Veerhuis, 't    
Fluiten: Isa Hoek en Isavie Remmers
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: 1
LET OP: Zaalleiding in hal buiten Houten
MD8Z   26945   HC IJsseloever MD5

15 

11:35  12:20  uit  Veerhuis, 't    
Fluiten: Megan van Mook en Bente Ausems
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: 1
LET OP: Zaalleiding in hal buiten Houten


Hoofdsponsor
Sponsoracties
Platinasponsor
Sponsor