Vandaag jarig

Sander Deijns
Bas Raaymakers
Senna van Ree
Liv Wortel

Wedstrijden quicklinks

Teams Quicklinks

Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Download de app

Zoek


terug naar vorige pagina - print

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 21 jan - zon 22 jan - zat 28 jan - zon 29 jan - zat 4 feb - zon 5 feb - zat 11 feb - zon 12 feb -


laat schema zien voor  

21 januari | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J6E1   44425   Fletiomare JE3

 

09:00  09:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: veld 3c  
* AFGELAST *
J6E3   44424   Baarnse Mixed Hockey Vereniging JE2

 

09:00  09:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: veld 3d  
* AFGELAST *
 
JF2   44647   Fletiomare JF1

 

09:00  09:30  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: veld 4c  
* AFGELAST *
JF4   44636   SV Phoenix JF3

 

09:00  09:30  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: veld 4d  
* AFGELAST *
 
M6E1   44888   MHV Maarssen ME1

 

09:00  09:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: veld 3a  
* AFGELAST *
M6E5   44917   MHCN ME3

 

09:00  09:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: veld 3b  
* AFGELAST *
M6E7   44945   Larensche Mixed Hockey Club ME5

 

10:15  10:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: veld 3a  
* AFGELAST *
M6E8   44944   Hockeyclub SCHC ME7

 

10:15  10:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: veld 3b  
* AFGELAST *
M6E9   44916   VMHC Spitsbergen ME4

 

10:15  10:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: veld 3c  
* AFGELAST *
 
MF4   45325   Hockeyclub SCHC MF8

 

09:00  09:30  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: veld 4a  
* AFGELAST *
MF5   45328   Gooische Hockey Club MF4

 

09:00  09:30  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: veld 4b  
* AFGELAST *
MF6   45200   MHC Leusden MF5

 

10:00  10:30  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: veld 4a  
* AFGELAST *
 
J6E2   44433   HC IJsseloever JE2

15 

09:15  10:00  uit    route    
   KNHB: veld 1a  
* AFGELAST *
J6E4   44318   Hockey Club Naarden JE6

30 

10:15  11:15  uit    route    
   KNHB: Veld 4C  
* AFGELAST *
J6E5   44435   MMHC Voordaan JE5

20 

10:10  11:00  uit    route    
   KNHB: Veld 4D  
* AFGELAST *
 
JF1   44639   Gooische Hockey Club JF1

30 

09:30  10:30  uit    route    
   KNHB: veld 3D  
* AFGELAST *
JF3   44615   Hockey Club Naarden JF6

30 

09:00  10:00  uit    route    
   KNHB: Veld 4C  
* AFGELAST *
 
M6E2   44912   SV Phoenix ME3

15 

11:15  12:00  uit    route    
   KNHB: B  
* AFGELAST *
M6E3   44937   MHCN ME1

15 

10:15  11:00  uit    route    
   KNHB: veld 2b  
* AFGELAST *
M6E4   44886   MHC Leusden ME1

30 

08:30  09:30  uit    route    
   KNHB: Veld C  
* AFGELAST *
M6E6   44877   't Spandersbosch ME5

30 

10:00  11:00  uit    route    
   KNHB: deel C  
* AFGELAST *
 
MF1   45353   Hockeyclub Amersfoort MF5

30 

10:15  11:15  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
* AFGELAST *
MF2   45335   Huizer HC MF1

30 

09:15  10:15  uit    route    
   KNHB: veld 2A  
* AFGELAST *
MF3   45346   MHCN MF2

15 

10:15  11:00  uit    route    
   KNHB: veld 1a  
* AFGELAST *


21 januari | Zaalhockey
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J8E2Z   23487   SV Kampong Hockey J8E3

30  

12:40  13:40  thuis  Bosrand, De    
Bosrand, De
Koningin Wilhelminastraat 27A
3405XP BENSCHOP
hal: 1
1 Spelbegeleider
J8E4Z   23583   Loenense MHC J8E3

25  

10:45  11:40  thuis  Stinzenhal    
Stinzenhal
Broekdijk Oost 28
3621LN BREUKELEN UT
hal: 1
1 Spelbegeleider
 
JB4Z   26679   Hockeyclub SCHC JB5

20  

17:50  18:40  thuis  Cultuurcampus    
Cultuurcampus
Voor de Burchten 2
3452MA VLEUTEN
hal: 1
 
JC5Z   27631   SV Kampong Hockey JC6

0  

17:30  18:00  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Claudia van Strijen en Fons Dekkers
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
JC5Z   27422   Fletiomare JC5

0  

18:50  19:20  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Fons Dekkers en Claudia van Strijen
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding - Afbreken van het Speelveld (Wedstrijdtas retour Clubhuis)!
 
ZAALBLOK   27206   ZAAL Kampong JC6 - Fletiomare JC5

0  

  18:40  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Claudia van Strijen en Fons Dekkers
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
ZAALBLOK   23714   ZAAL Loenen M8E1 - SCHC M8E1

0  

  16:40  thuis  Molenwiek, De    
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
ZAALBLOK   23335   ZAAL Shinty M8E3 - SCHC M8E2

0  

  14:40  thuis  Molenwiek, De    
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding
 
M8E1Z   23763   Loenense MHC M8E1

0  

15:30  16:00  thuis  Molenwiek, De    
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding, 1 Spelbegeleider
M8E2Z   23507   SV Kampong Hockey M8E4

30  

08:40  09:40  thuis  Bosrand, De    
Bosrand, De
Koningin Wilhelminastraat 27A
3405XP BENSCHOP
hal: 1
1 Spelbegeleider
M8E4Z   23314   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty M8E3

0  

13:30  14:00  thuis  Molenwiek, De    
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding, 1 Spelbegeleider - Opbouwen van het speelveld (Wedstrijdtas ophalen Clubhuis)!
M8E6Z   24048   SV Kampong Hockey M8E16

20  

08:50  09:40  thuis  Jan Wever Hal    
Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM ZEIST
hal: 1
1 Spelbegeleider
 
MB4Z   24775   HC Geldermalsen MB23

30  

14:40  15:40  thuis  Lunet, Sportcentrum De    
Lunet, Sportcentrum De
Amersfoortsestraatweg 16
1411HD NAARDEN
hal: 1
MB6Z   31617   MHCN MB5

20  

14:50  15:40  thuis  Fletiomare (M.H.C.)    
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 1 (Fletiodome)
 
MC2Z   33262   SV Phoenix MC2

25  

10:45  11:40  thuis  Parijsch    
Parijsch
Eendenkooi 3
4105TN CULEMBORG
hal: 1
MC4Z   27828   Fletiomare MC5

25  

16:45  17:40  thuis  Klaas Bouthal    
Klaas Bouthal
Schapendrift 64
1251XH LAREN NH
hal: 1
 
J8E2Z   23514   HC IJsseloever J8E1

30 

12:00  13:00  uit  Bosrand, De    
Bosrand, De
Koningin Wilhelminastraat 27A
3405XP BENSCHOP
hal: 1
1 Spelbegeleider
J8E4Z   23615   MHV Maarssen J8E3

25 

11:25  12:20  uit  Stinzenhal    
Stinzenhal
Broekdijk Oost 28
3621LN BREUKELEN UT
hal: 1
1 Spelbegeleider
 
JB4Z   26462   Fletiomare JB5

20 

17:10  18:00  uit  Cultuurcampus    
Cultuurcampus
Voor de Burchten 2
3452MA VLEUTEN
hal: 1
 
M8E1Z   23695   Hockeyclub SCHC M8E1

16:50  17:20  uit  Molenwiek, De    
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding, 1 Spelbegeleider
M8E2Z   23527   HC IJsseloever M8E1

30 

08:00  09:00  uit  Bosrand, De    
Bosrand, De
Koningin Wilhelminastraat 27A
3405XP BENSCHOP
hal: 1
1 Spelbegeleider
M8E4Z   23375   Hockeyclub SCHC M8E2

14:50  15:20  uit  Molenwiek, De    
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
Zaalleiding, 1 Spelbegeleider
M8E6Z   24001   Schaerweijde M8E6

20 

09:30  10:20  uit  Jan Wever Hal    
Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM ZEIST
hal: 1
1 Spelbegeleider
 
MB4Z   24765   Loenense MHC MB4

30 

15:20  16:20  uit  Lunet, Sportcentrum De    
Lunet, Sportcentrum De
Amersfoortsestraatweg 16
1411HD NAARDEN
hal: 1
MB6Z   32040   Fletiomare MB7

20 

15:30  16:20  uit  Fletiomare (M.H.C.)    
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 1 (Fletiodome)
 
MC2Z   32828   Culemborg MC1

25 

10:05  11:00  uit  Parijsch    
Let op: Uittenue mee!   
Parijsch
Eendenkooi 3
4105TN CULEMBORG
hal: 1
MC4Z   28033   Larensche Mixed Hockey Club MC4

25 

16:05  17:00  uit  Klaas Bouthal    
Klaas Bouthal
Schapendrift 64
1251XH LAREN NH
hal: 1


Hoofdsponsor
Sponsoracties
Platinasponsor
Sponsor